Özkent Elektrik


MİSYONUMUZ :
Misyonumuz;  Sürekli değişen ve gelişen Elektrik sektöründeki  rekabetçi ortam çerçevesinde sektördeki sıralamasını devamlı ilklere  göre hedefleyerek müşterilerimizin  ihtiyacı olan en uygun  malzemeyi Türk ve  Dünya ekonomik  pazarlarından tedarik ederek, kısa dönemli kar anlayışı ile değil ,yarınları düşünen makul kar anlayışı ile en iyi hizmeti sunarak  olabilecek en hızlı şekilde kullanıma sunmaktır.

VİZYONUMUZ ;
2015 yılına kadar Müşterilerimizin ihtiyacı olan bazı elektrik malzemelerinin üretimini gerçekleştirip pazara sunmak ve  üretim çeşitliliğini artırarak markalaşmak .

HAKKIMIZDA ;
Çeşitli elektrik malzemelerinin toptan satışını yapmak üzere 1978 yılında Adi ortaklık olarak Özkent Pazarlama adı altında kurulan Özkent Elektrik, 1992 yılında sermaye şirketine dönüştürülerek limited şirket olmuş ve Özkent Elektrik Malzemeleri San.ve Tic. Ltd. Şti adını almıştır.
Bugün şehir içinde bürosu ve Ziya Gökalpte 600 m² deposu ile pazarlama faaliyetlerine devam etmekte olup 2011 yılı içerisinde Organize San.Bölgesinde 1500 m² kapalı alan ve 3500 m² açık alanda yeni idari ve lojistik binasına geçecektir.
Bünyesinde bulunan yetişmiş elemanları ile müşterilerinin ihtiyacı olan her türlü elektrik malzemesini   düzenli ve devamlı bir şekilde ulaştırmayı uzun yıllardır kendisine prensip edinmiş olan firmamız 2011 yılında da yeni atılımlar ve kampanyalarla ses getirmeye devam edecektir.